Norises vietas

Splendid Palace

Festivāla mājas un pasākumu epicentrs. Savulaik šis bija Ziemeļeiropā pirmais kinoteātris, kur tika izrādītas skaņu filmas. Svinīgs noskaņojums te ir ikdiena, tāpēc tieši šeit notiek RIGA IFF atklāšana, pilnmetrāžas filmu konkursa skate, pirmizrādes, apbalvošana un lielākā daļa seansu…
Arī festivāla informācijas centru atradīsi šeit!

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Kino Bize

Viens no jaunākajiem Rīgas kinoteātriem ir paslēpies Rīgas klusajā centrā. Ar romantisku skatu uz nekomerciālo (alternatīvo) kino, šis ir Rīgas kino dzīves jūgendstils. Labu kino ir jāprot atrast! Lai sameklētu Kino Bize ieeju, seko RIGA IFF karogiem un dodies cauri triumfa arkai. Šeit tiks izrādīta lielākā daļa SHORT RIGA programmas un ne tikai.

Elizabetes iela 37, Centra rajons, Rīga, LV-1010

Cafe Film Noir

Splendid Palace pagrabstāvs ir kino industrijas profesionāļu karstākais diskusiju punkts. Lekcijās, prezentācijās un paneļdiskusijās šeit tiek rūdīts jaunais kino diskurss ne tikai starp pieaugušajiem, bet arī bērnu žūrijas KIDS WEEKEND ietvaros. Ielūkojies pasākumu programmā, lai noskaidrotu, kur vēlama arī tava klātbūtne!

Elizabetes iela 61, Centra rajons, Rīga, LV-1050

K.Suns

Leģendārs kinoteātris, kurā izcils kino bija skatāms jau divas desmitgades pirms RIGA IFF dzimšanas. Ģimenes bizness labākājās tradīcijās padara šo vietu par dārgumu lādi, kurā meklēt festivālu filmas ārpus festivāliem, kā arī daudzu vēstniecību un kultūras pārstāvniecību īpašos kino sarīkojumus. RIGA IFF šeit izrādīs Eiropas jauno apsolījumu programmu BEAST, īpašā notikuma statusā iecelto filmu “Maijs, 1968. Parīze” un daudz citu kinodarbu.

Elizabetes 83/85, Centra rajons, Rīga, LV-1050

Latvijas Nacionālā Bibliotēka

LNB kā RIGA IFF norises vieta un arhitektūras programma ARCHITECT’S CUT ir divi no vairākiem šī gada festivāla jaunumiem. Latvijas Nacionālā bibliotēka jeb Gaismas pils ir viena no pēdējās desmitgades pamanāmākajām celtnēm pilsētā un nerimstošs diskusiju objekts, tāpēc nevaram iedomāties labāku mājvietu filmām un sarunām par arhitektūru. Programmas ietvaros Ziedoņa zālē tiks izrādītas piecas filmas četros seansos.

Mūkusalas iela 3, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1423

Kaņepes kultūras centrs

Jau otro gadu šī ir festivāla neformālākā zona. Vieta, kur iztērēt visas pēcstundas un brīvstundas. Šeit tiek paceltas aktuālākās tēmas un dažādu veidu glāzītes. Viskaislīgākās sarunas un dejas reģistrētas tieši šeit. Lai pēc filmas seansa tur satiktu savus domubiedrus, jāsaka: “Tiekamies Kaņepē!” Savukārt no ballītēm varēs patverties KKC kino zālē, kur RIGA IFF izrādīs Baltijas mūzikas video konkursam nominētos klipus.

Skolas iela 15, Centra rajons, Rīga, LV-1010